www.nbalive08-turnyras.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.nbalive08-turnyras.tk

Cia galesite diskutuoti, bei daryti trade ir pirkti free agents!
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Trecias interviu is Dalls Mavericks

Go down 
AutoriusPranešimas
Edga




Pranešimų skaičius : 74
Join date : 2008-02-09

Trecias interviu is Dalls Mavericks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Trecias interviu is Dalls Mavericks   Trecias interviu is Dalls Mavericks Icon_minitime2008-03-19, 3:35 pm

Dallas Mavericks Komanda, buvo isrinkta trecia ,,Savaites Komanda" Sveikiname Ji.

Trecias interviu is Dalls Mavericks 780772881co6

Dallas Mavericks atsake i šiuos jam pateiktus klausimus:

Gedaz say: sveikas
Edga say: swx
Gedaz say: Sveikinu tu tapai "Savaites komanda" esi trecias zmogus is kurio ememe interviu . Kaip tu jautiesi?
Edga say: Nu jauciuas normaliai nes nusipelniau tapti ,,Savaites Komanda" nes ta savaite daug pergaliu išplešiau.
Gedaz say: Kaip tau pavyko laimeti ? Kas leme jas?
Edga say: Man labai padejo laimeti Dirk Nowitzki nes isai man gelbsti kai buna sunku ir aisku visi kiti zaidejai.
Gedaz say: Ko truksta tavo komandai kad uztikrintai lostum?
Edga say: Net nežinau gal didesnio susizaidimo,nes vienintelis isiskiria Dirk Nowitzki o as ir turiu kitu geru zaideju kurie irgi galetu issiskyrti, bet kaskaip nepavyksta man su jeis susizaisi.
Gedaz say: Gal daugiau pasitikejimo idek i kitus zaidejus,kad jie pradetu zaisti?
Edga say: Nu gal, bet aš jeis pasitikiu, bet kartais neiseina imest tokio kokio noriu.
Gedaz say: Ka reiktu priziureti zaidziant pries tave be Novitzki?
Edga say: Mano 8 zaidejei gali pataikit tai vertetu visus priziuret, nes kone kiekvienas pas mane gali pataikiti. Smile
Gedaz say: Kaip tau pavyko laimeti pries "Orlando Magic" kas jas leme ar silpnas varzovas buvo?
Edga say: Varžovas buvo stiprus, bet as dar stipresnis Very Happy Pirmas varzybas man padejo laimeti visi zaidejei, nes visiems gerai krito, o antrose varžybose padejo Dirkas kuris pelne 31 pts ir Okafor kuris padare 18 rebs tai taip ir laimejeu.
Gedaz say: Aisku. Kaip manai susiklostis rungtynes tarp taves ir Knicks ?
Edga say: Zinok nezinau isai yra stiprus varzovas, bet isiaiskinsim kai sulosim.
Gedaz say: Kokie tavo tikslai siame turnyre?
Edga say: Patekti nors iki pusfinalio, bet dar neaisku turiu dar pries daug varzovu laimeti tai kai sulosim pamatysim.Smile
Gedaz say: Na dekui tau uz sugaista laika.Ir linkiu tau pasiekti uzsiriezto tikslo.
Edga say: dekui.

(Intervių ėmė Gedaz, į klausimus atsakinejo Dallas Mavericks komandos savininkas Edga)
Atgal į viršų Go down
 
Trecias interviu is Dalls Mavericks
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
www.nbalive08-turnyras.tk :: Komandos ir jų trenerio interviu!-
Pereiti į: